Linia specjalna 201
AUTOBUS KURSUJE TYLKO W DNI POGODNE. Cena biletu za przejazd do /z przystanków Szklarnia, Różanki, J. Nierzym, Różanki, Szklarnia: normalny - 6,00 zł.; ulgowy 3,00 zł. Pozostała trasa jak w strefie miejskiej.
Kierunek
Jezioro Nierzym
Londyńska
Rondo Szczecińskie
Rondo Myśliborskie
Asnyka
AWF
Jagiełły
Biały Kościół
Widok
Park Kopernika
Stilon
Czereśniowa
SP 13
Rondo Górczyńskie
Pluty
Park Górczyński
Pl. Jana Pawła II
Działkowców
Obrońców Pokoju
Kombatantów
Bora-Komorowskiego
Fieldorfa"Nila" nż.
Prefadom (gr. strefy)
Szklarnia
Różanki
Jezioro Nierzym
Kierunek
Londyńska
Jezioro Nierzym
Różanki
Szklarnia
Prefadom (gr. strefy)
Fieldorfa"Nila" nż.
Bora-Komorowskiego
Hubala
Obrońców Pokoju
Działkowców
Pl. Jana Pawła II
Park Górczyński
Pluty
Rondo Górczyńskie
SP 13
Czereśniowa
Stilon
Park Kopernika
GLS
Biały Kościół
Jagiełły
AWF
Chopina
Rondo Myśliborskie
Rondo Szczecińskie
Londyńska
Legenda:
nż.
- przystanek na żądanie
Powrót do wykazu linii